Av Raporu Tuzla, Güzelyalı, Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Kadıköy Hattı Balık Avı Raporları

Hasan Akyüz

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
Balık Hobim Üyesi
Konular
53
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal

İtibar Puanı:

Yarın akşama yağmur yağmaz ise balık yapar mı dersiniz. Tecrübelerinizden faydalanmak isterim
Bence şu sıralarda balık yavaş yavaş hızlanmıştır. Şu an İstanbul’da olsam yağmur çamur demem sürekli denerdim. Hava güzel olur ise bence deneyin

Saltuk Buğra Akıncı

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1

İtibar Puanı:

Uzun zamandır gidemiyordum bugün19:30 20:30 arası ufak bir tur attım ve 24cm yakışıklıyı kandırmayı başardım. Keyfi bana eti 9aylık kızıma yetti :)

Ekli dosyalar

• 20201010_194400.jpg
    20201010_194400.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 15

Hasan Akyüz

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
Balık Hobim Üyesi
Konular
53
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal

İtibar Puanı:

Uzun zamandır gidemiyordum bugün19:30 20:30 arası ufak bir tur attım ve 24cm yakışıklıyı kandırmayı başardım. Keyfi bana eti 9aylık kızıma yetti :)
Maşallah. Daim olsun :) Trabzon’dan döndüğüm vakit yatarım bende sahilde artık. Dişleride gayet güzelmiş 😀

anilcanmutlu

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Küçükyalı

İtibar Puanı:

Küçükyalı'ya yeni taşındım. Bir süredir dolgu alanın yanındaki ufak mendirekte avlanıyorum. Sabah suyunda zargana alabildim 8 gr kaşıkla. Küçükyalı sahilden de 36cm bir eşkina.

Avlarınızda eşlik etmek isterim.

Hasan Akyüz

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
Balık Hobim Üyesi
Konular
53
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal

İtibar Puanı:

Küçükyalı'ya yeni taşındım. Bir süredir dolgu alanın yanındaki ufak mendirekte avlanıyorum. Sabah suyunda zargana alabildim 8 gr kaşıkla. Küçükyalı sahilden de 36cm bir eşkina.

Avlarınızda eşlik etmek isterim.
Hoş geldiniz. Muhakkak denk gelirsiniz bu şeritte av yapan arkadaşlar İle yada bizle. Zargana için kaşık yerine slim yapıda ki jigleri kullanın. Avlarınız daim olsun rastgele.

anilcanmutlu

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Küçükyalı

İtibar Puanı:

Hoş geldiniz. Muhakkak denk gelirsiniz bu şeritte av yapan arkadaşlar İle yada bizle. Zargana için kaşık yerine slim yapıda ki jigleri kullanın. Avlarınız daim olsun rastgele.
Tavsiye için teşekkürler. Aslında niyetim kaşıkla dişli yakalayabilmekti, neye niyet neye kısmet durumu oldu :)

Kaje

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
3
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Maltepe

İtibar Puanı:

Dün akşam Dragos taraflarında biraz denemeler yaptım, 3 tane çinekop denk geldi ve hepsi suya iade. lrf ile balık tutma keyfi gerçekten başkaymış :) Bakalım lüfer denk gelecek mi bir daha ki avlarda.

Hasan Akyüz

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
Balık Hobim Üyesi
Konular
53
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal

İtibar Puanı:

Dün akşam Dragos taraflarında biraz denemeler yaptım, 3 tane çinekop denk geldi ve hepsi suya iade. lrf ile balık tutma keyfi gerçekten başkaymış :) Bakalım lüfer denk gelecek mi bir daha ki avlarda.
Tebrik ederim :) önemli olan zaten o keyfi alabilmek. Umarım denk gelir bir kaç lüfer. Çalışmaya devam :)

bizmoshow

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
0
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal

İtibar Puanı:

Kullandığınız yem nedir acaba? Dragos hastane önünden mi çektiniz?

Kaje

Defne Yaprağı
Balık Hobim Üyesi
Konular
3
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Maltepe

İtibar Puanı:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar