Duyuru Premium Üyelik Hakkında Bilgilendirme

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Onaylı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Katılım
11 Tem 2019
Konular
95
Mesajlar
517
Tepkime puanı
384
Puanları
58
Yaş
31
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Herkese Selamlar ;

Balık Hobim forum sitemizde yeni aktif ettiğimiz " premium üye " sistemi hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. İsteyen kullanıcılarımız hesabını aşağıda resimde görüldüğü üzere " hesabımı yükselt " seçeneğini kullanarak hesaplarını " premium üye " grubuna yükseltebilirler.

İki çeşit üyelik sistemi mevcuttur.

1 - YouTube Seo + Premium üyelik ; YouTube Seo desteği alan kullanıcılarımız otomatik olarak olarak premium üye grubuna dahil edilir.

2 - Premium Üyelik ; Forumda premium üyelere özel olan alanları kullanabilirler. 1 adet YouTube seo hizmetinden yararlanabilirler.

Premium Üyelik

* Öncelik ile premium üye grubuna dahil olmuş kullanıcılarımız, üzerinde büyük uğraşlar sonucu bu hale getirilmiş olan balık hobim forumlarının daha' da gelişmesi için bizlere destek vermiş olacaklardır. premium üyelik zorunlu bir sistem değildir.

Premium Üyelerin Faydalanabilecekleri Konular;

Youtube' da Av Videoları Paylaşan Amatör Balıkçı ve Diğer Konularda İçerik Üreten Dostlarımız;


244
Youtube bilindiği üzere artık televizyonların yerini almış bir vaziyette. Amatör balıkçı bir çok arkadaşımız' da bu platform' da av videolarını paylaşarak bir şeyler yapmak için emek harcamakta. Var olan bilinmiş amatör balıkçı kanallarının aksine siz youtube' da yeni iseniz veyahut videolarınız izlenme oranları sizleri tatmin etmiyor ve canınızı sıkıyor ise üzülmeyin bizler buradayız. Amatör balıkçılık ile ilgili içerik üreten arkadaşlarımıza videolarının izlenme sayısını yüksek oranda artmasına ve buna bağlı olarak abone sayılarının yükselmesini sağlamaktayız. Örnek olarak kendi Youtube kanalım olan LRF Sevdam ' de bulunan atmış olduğum ilk video' daki başarıyı görebilirsiniz. Sürekli video atamama rağmen zargana avı ile ilgili video araması yaptığınız da üst sırada çıktığını görecekseniz. İNCELEMEK İÇİN TIKLA. Şahsen ben çok istesem de sürekli video çekememekteyim fakat takip ettiğim üzere çok güzel videolar çeken dostlarımız var fakat izlenme oranları çok düşük, bu durumda sizlere desteğe hazırız. Yapmanız gereken Bu Linkte bulunan kategoride destek talebinde bulunmak. Destek talebinde bulunduktan sonra hazırladığınız içeriğin tüm seo çalışmaları bizzat tarafımdan yapılacaktır. Size' de kanalınızın keyfini sürmek düşecek :) Eğer Youtube' de başarılı olmak istiyorsanız bu videolara eklediğiniz 20 - 30 tane etiket ile olmaz bunu bilmenizde fayda var arkadaşlar.

Bulunduğumuz bu dönemlerde seo hizmetlerinin ortalama fiyatı 500 ₺' dır. Bizler amatör balıkçı arkadaşlarımızın ulaşmak istedikleri yere ulaşmalarına destek olabilmek, forum giderlerini karşılamak adına satışa sunduğumuz YouTube seo + premium üyelik ile bu hizmeti çok daha uygun bir ücret karşılığında sunmaktayız :)

Sadece Amatör balıkçılık ile ilgili değil, ürettiğiniz içerik ne olur ise olsun, içeriğinize göre seo hizmeti verilerek videolarınızın görüntülenmesini yüksek oranda arttırmaktayız. YouTube Seo Hizmetinden yararlanan kullanıcılarımız 30 gün boyunca 5 video için faydalanabilmektedirler ve sadece premium üyelerimizin kullanabildiği forum özelliklerini kullanabilirler.

Sadece Premium üyelik alan kullanıcılarımız ise 30 gün boyunca
1 adet seo hizmeti ve premium üyelere özel alanları kullanabilirler.


251

Premium üye grubunda yer alan kullanıcılarımızın forum kullanımında yararlanacakları özellikler

1 - Mobil cihazlardan mesaj içeriklerine direkt olarak video yükleyebilirler.

Hesabımı Premium Üye Grubuna Nasıl Yükseltirim ?

Aşağıda resimde ok ile gösterilen hesap yükseltmeleri seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan sayfada iban bilgilerine almak istediğiniz üyelik sınıfının ücretini ödedikten sonra satın al düğmesini kullanarak ödeme bildirimi yapabilirsiniz.. Sistem yeni olduğundan dolayı hesap yükseltmeleri şuan için manuel olarak takip edilmektedir.

241 304

Herkese Rastgele.

İyi Forumlar.