Duyuru Premium Üyelik Hakkında Bilgilendirme

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Katılım
11 Tem 2019
Konular
121
Mesajlar
781
Tepkime puanı
645
Puanları
88
Yaş
32
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Herkese Selamlar ;

Balık Hobim forum sitemizde yeni aktif ettiğimiz " premium üye " sistemi hakkında sizlere bilgiler vermek istiyoruz. İsteyen kullanıcılarımız hesabını aşağıda resimde görüldüğü üzere " hesabımı yükselt " seçeneğini kullanarak hesaplarını " premium üye " grubuna yükseltebilirler.

Premium Üyelik

* Öncelik ile premium üye grubuna dahil olmuş kullanıcılarımız, üzerinde büyük uğraşlar sonucu bu hale getirilmiş olan balık hobim forumlarının daha' da gelişmesi için bizlere destek vermiş olacaklardır. premium üyelik zorunlu bir sistem değildir.

Premium Üyelerin Faydalanabilecekleri Konular;1 - Mobil cihazlardan mesaj içeriklerine direkt olarak video yükleyebilirler.

2 - Bakiye şartı aranmadan 1 çekilişe katılabilir.

3 - Özel kullanıcı başlığı ve rengi

4 - Ay içerisinde 1 adet video için youtube seo hizmetimizden faydalanabilirler.

5 - Çekilişlere 2 kere kayıt yapma hakkı ile yüksek oranda kazanma şansıHesabımı Premium Üye Grubuna Nasıl Yükseltirim ?

Aşağıda resimde ok ile gösterilen hesap yükseltmeleri seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan sayfada iban bilgilerine almak istediğiniz üyelik sınıfının ücretini ödedikten sonra satın al düğmesini kullanarak ödeme bildirimi yapabilirsiniz.. Sistem yeni olduğundan dolayı hesap yükseltmeleri şuan için manuel olarak takip edilmektedir.

241
304


Herkese Rastgele.

İyi Forumlar.
 

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)