Ben Geldim mutlu günler

• Konbuyu başlatan emre
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 349

emre

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
İlçeniz
pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar,
ismim Emre YALINAY son 2 aydır lrf avcılığı yapmaya başladım ve sanırım o zehri sağlam aldım sürekli aklım balık avında çalışırken bile, nette lrf ile bilgilere bakarken bu forumu gördüm konulara baktığım da dikkatimi çeken pendik tuzla bölgelerinde üyelerin olmasaydı bende pendikte otuyorum ve yeni hobidaşlarla tanışmak bilgi alışverişi yapmak kendimi geliştirmek için bu foruma üye oldum, forumu açan ve üye olan herkese hayırlı ve güzel günler dilerim.

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Onaylı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
96
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar,
ismim Emre YALINAY son 2 aydır lrf avcılığı yapmaya başladım ve sanırım o zehri sağlam aldım sürekli aklım balık avında çalışırken bile, nette lrf ile bilgilere bakarken bu forumu gördüm konulara baktığım da dikkatimi çeken pendik tuzla bölgelerinde üyelerin olmasaydı bende pendikte otuyorum ve yeni hobidaşlarla tanışmak bilgi alışverişi yapmak kendimi geliştirmek için bu foruma üye oldum, forumu açan ve üye olan herkese hayırlı ve güzel günler dilerim.
Öncelik ile aramıza hoş geldiniz. LRF tam anlamıyla bir zehir dediğiniz gibi. Bizlerde bulunduğunuz bölgede bulunmaktayız ve sürekli buluşarak avlar gerçekleştirmekteyiz. Doğru yerde olduğunuz söyleyebilirim :) Bizimde amacımız bu zaten herkes ile iletişim halinde olmak ve beraber avlar gerçekleştirmek. Üyelerimizin hangi ilden olduğunun bir önemi yok oralara' da gideriz :) Her türlü konuda sorularınıza' da anında cevap alabilirsiniz.

romanci

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Ayın Üyesi
Konular
9
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba arkadaşlar,
Aramıza hoşgeldiniz Emre Bey,

Dilerim birlikte güzel avlar gerçekleştiririz.

Size ilk tavsiyem kulaktan dolma bilgilerle takımlara yatırım yapmayınız. Verim alamadıktan sonra harcanan paranın kıymeti olmuyor. Çevrenizde lrf ile avlananlara dikkat edin, takımlar konusunda bilgi alın.

@Hasan Akyuz kardeşimin de dediği gibi yakın bölgelerdeyiz, uygun zaman dilimlerinde biraraya gelmek bizler içinde keyifli olacaktır.

emre

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
İlçeniz
pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Aramıza hoşgeldiniz Emre Bey,

Dilerim birlikte güzel avlar gerçekleştiririz.

Size ilk tavsiyem kulaktan dolma bilgilerle takımlara yatırım yapmayınız. Verim alamadıktan sonra harcanan paranın kıymeti olmuyor. Çevrenizde lrf ile avlananlara dikkat edin, takımlar konusunda bilgi alın.

@Hasan Akyuz kardeşimin de dediği gibi yakın bölgelerdeyiz, uygun zaman dilimlerinde biraraya gelmek bizler içinde keyifli olacaktır.
evet ilk başlarda hevesle herşeyi almak istiyor insan, çok sevinirim uygun zamanlara birlikte avlanmaktan.

romanci

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Ayın Üyesi
Konular
9
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Ben Tuzla'dayım. Bazen pendik - kartal - maltepe yapıyorum.

emre

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
İlçeniz
pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Ben Tuzla'dayım. Bazen pendik - kartal - maltepe yapıyorum.
Tuzlayada geldim bu hafta medcezir cafenin oraya balık yoktu şansıma,araç olduğu için balık olan heryere gelirim abi :)

romanci

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Ayın Üyesi
Konular
9
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Dün gece ordaydım bende, belkide yanyanaydık, çünkü lrf çalışan 2 kişi gördüm.

emre

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
İlçeniz
pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı: