Ben Geldim Merhaba

akifkaradagg

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
5₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba İsmim Akif yas 29 pendik esenyalida ikamet ediyorum lrf giris seti aldim gecen hafta ve ilk avimda 2 gr jıghead glow silikon kombinasyonu ile 1 adet iri istavrit aldım yasadıgım keyıf tarıfsızdı neden daha once lrf almadıgım diye içerlendim durdum herkese rastgele pendik bolgesınde lrf yapan hobidaslarla tanısmak bırlıkte av yapmak isterim yeni oldugum için ogrenecegım cok şey var

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhaba İsmim Akif yas 29 pendik esenyalida ikamet ediyorum lrf giris seti aldim gecen hafta ve ilk avimda 2 gr jıghead glow silikon kombinasyonu ile 1 adet iri istavrit aldım yasadıgım keyıf tarıfsızdı neden daha once lrf almadıgım diye içerlendim durdum herkese rastgele pendik bolgesınde lrf yapan hobidaslarla tanısmak bırlıkte av yapmak isterim yeni oldugum için ogrenecegım cok şey var
Merhabalar ;

Öncelik ile aramıza hoş geldiniz. Aklınıza takılan,öğrenmek istediğiniz her konu hakkında her türlü desteği veririz ;) LRF çok ayrı bir dünya. Bizim de av sahamız genelde çöl olarak nitelendirdiğimiz pendik sahil illa ki denk geliriz.

İyi Forumlar;

akifkaradagg

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
5₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar ;

Öncelik ile aramıza hoş geldiniz. Aklınıza takılan,öğrenmek istediğiniz her konu hakkında her türlü desteği veririz ;) LRF çok ayrı bir dünya. Bizim de av sahamız genelde çöl olarak nitelendirdiğimiz pendik sahil illa ki denk geliriz.

İyi Forumlar;
hosbulduk destegınız ıcın tedekkurler sormak istedıgım bırkac sey var aslında
1. Deadranger 2-12 atarlı kamısım var
Olmazsa olmaz malzemelrr ne olmalı jıghead slıkon ve sahteler gibi . Tavsiyelerinize gore alısverıs yapacagıö

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

hosbulduk destegınız ıcın tedekkurler sormak istedıgım bırkac sey var aslında
1. Deadranger 2-12 atarlı kamısım var
Olmazsa olmaz malzemelrr ne olmalı jıghead slıkon ve sahteler gibi . Tavsiyelerinize gore alısverıs yapacagıö
Sorularınızı ilgili kategoriler altında konu açarak sorarsanız daha iyi olur. Konuların forumda ayrı ayrı yerlerde olması aranan içeriğin bulunması açısından verimli olmayacaktır. Ayrıca forum kirliliği önlenmiş olacaktır.

emre

Amatör Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
0₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

hoş geldin aramıza burda bilgili arkadaşlarımız inan yardımcı olacatır toplanıp yaptığımız avlarda çok zevkli oluyor takip edip katılabilirsin sende.

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Aramıza hoşgeldin Arif kardeş. Daha ilk haftada lrf ile balık alman gerçekten güzel, ben 3 ay cebelleştim. :D :D

Forumun Şirin babası olarak ve de ilk haftada avını aldığın için sana "Glowlu Adam" adını veriyorum. Adını ben verdim, yaşını tanrı versin.

akifkaradagg

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
5₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Aramıza hoşgeldin Arif kardeş. Daha ilk haftada lrf ile balık alman gerçekten güzel, ben 3 ay cebelleştim. :D :D

Forumun Şirin babası olarak ve de ilk haftada avını aldığın için sana "Glowlu Adam" adını veriyorum. Adını ben verdim, yaşını tanrı versin.
Teşekkürler, Lrf aldım alalı 5 kere balığa gittim her gitmemde istavrit aldım şanslıyım sanırım :) isim için teşekkürler tam uygu tüm istavrifleri glowlu silikonla aldım :))))
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hoş geldin aramıza burda bilgili arkadaşlarımız inan yardımcı olacatır toplanıp yaptığımız avlarda çok zevkli oluyor takip edip katılabilirsin sende.
Hocam nasıl organize olup beraber av yapyorsunuz? konu vs bulamadım sayfada yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

emre

Amatör Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
0₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Teşekkürler, Lrf aldım alalı 5 kere balığa gittim her gitmemde istavrit aldım şanslıyım sanırım :) isim için teşekkürler tam uygu tüm istavrifleri glowlu silikonla aldım :))))
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocam nasıl organize olup beraber av yapyorsunuz? konu vs bulamadım sayfada yardımcı olabilirseniz sevinirim.
dm den attığınız mesaja cevap verdim,

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

emre

Amatör Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
1
Bakiye
0₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

@emre hayırdır bizden gizli organizasyon mu yapıyorsun. Valla Tuzla yollarını keserim. Paaaaaahahahahahahahaa :D :D
yok abi olurmu öyle şey arkadaş dm den de aynı mesajı atmış ilk oradan okuğum için cevap yazmıştım:)

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Konular
20
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

yok abi olurmu öyle şey arkadaş dm den de aynı mesajı atmış ilk oradan okuğum için cevap yazmıştım:)
Valla onu bunu bilmem, bak ben çok kıskanç bir Şirin Babayım, yabancı, tanımadığım birilerini görürsem civarında sıkarım ümüğünü. Paaaaahahahahahahahaha

akifkaradagg

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
2
Bakiye
5₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Pendik
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Glow adam sabırsızlıkla bu anı bekliyor :)

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)