LRF Olta Kamış ve Makine Tavsiyesi

Kaje

Defne Yaprağı
Kullanıcı
Konular
8
BH Yaşı
1 Ay 9 Gün

@Hasan Akyüz bende sizin gibi lrf ile her balığın avını yapmak istiyorum. Bütçem sadece Kamış ve makine için 4.000 ₺. Hangi Kamış ve makineyi tavsiye edersiniz acaba bana ?

Hasan Akyüz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Moderatör
Editör
Premium
Kullanıcı
Konular
67
BH Yaşı
4 Ay 26 Gün

@Hasan Akyüz bende sizin gibi lrf ile her balığın avını yapmak istiyorum. Bütçem sadece Kamış ve makine için 4.000 ₺. Hangi Kamış ve makineyi tavsiye edersiniz acaba bana ?
Bu bütçeye olta kamışı ve makinesi olarak önerebileceğim ve temiz kullanırsanız size ömürlük olacak kamış, Shimano Diaflash Bx 2-10 gr olta kamışı olur. Makine ise, yine Shimano Soare BB C2000 PGSS olacaktır. Bu iki ürünü de ben uzun süre kullandım. Lrf avları için üst düzey ürünlerdir. Belirttiğiniz bütçe en uygun ürünlerdir. Gözü kapalı alabilirsin.

Çözüm

Kaje

Defne Yaprağı
Kullanıcı
Konular
8
BH Yaşı
1 Ay 9 Gün

Bu bütçeye olta kamışı ve makinesi olarak önerebileceğim ve temiz kullanırsanız size ömürlük olacak kamış, Shimano Diaflash Bx 2-10 gr olta kamışı olur. Makine ise, yine Shimano Soare BB C2000 PGSS olacaktır. Bu iki ürünü de ben uzun süre kullandım. Lrf avları için üst düzey ürünlerdir. Belirttiğiniz bütçe en uygun ürünlerdir. Gözü kapalı alabilirsin.
Teşekkürler. Tavsiyeniz doğrultusunda araştırdım, bir çok mağazaya da sordum. Tavsiye ettiğiniz kamış ve makineyi alacağım. 🙏

Hasan Akyüz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Moderatör
Editör
Premium
Kullanıcı
Konular
67
BH Yaşı
4 Ay 26 Gün

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar