Av Raporu İzmir ve Çevre İllerinden Balık Avı Raporları

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

303

Herkese Selamlar ;

İzmir ve Çevre İllerinde yapılan Balık Avı raporlarımızı bu başlık altında paylaşalım.

Herkese Rastgele

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Aliağa çay ağzına gittim, deniz ile birleşim yerinden levrek Avı için ama bana doğru müthiş kuvvetli bir rüzgar vardı. Haliyle av yapamadık orada bu rüzgarda sahil şeritlerini deneyeyim dedim, ama rüzgar müsade etmiyor. Yine 10 dk takılayım dedim inanılmaz ispari var havanın durgun olduğu anda feci balık avı Yapılır. Bu minik arkadaşımız suya iade.

Levrek avı için gittiğim bölge, tam levrek merası ama maalesef dediğim gibi rüzgar av yaptırmadı. Yarın sabah rüzgar olmaz ise şansımızı deneyeceğiz. İşaretli alana araba ile ulaşımın kolay olması da ayrı bi güzel.

336

335

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

İzmir ağapark’ da 14:00’ de başladığımız avda geç başladığımız için levreği bulamadık haliyle normal olarak kayda değer tek balık sinarit palazı suya iade edildi. Yarın bu sefer sabah suyuna mavişehir’ e akıcaz.

341

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Özellik ile levrek avı için gelmiş olduğum aliağa 'da levrek avı yapmak için sabah yine geç kaldım, yukarı da paylaştığım meraya sabah saat 8 de indim 9 a kadar yaptığım denemeler de 1 adet levrek almayı başardık gider ayak :)

344
345
346

ÖMER56

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
0
Bakiye
0₺
İliniz
izmir
İlçeniz
menemen
Av Bölgesi
Ege
Av Yöntemi
Spinning

İtibar Puanı:

ilk surf ve ilk spin atışlarımı yaptığım yerdir.konum olarak çok sevdiğim ama verimsiz diyebileceğim bir yer o taraflar.adı çıkmış işte.aslında tatlı suyla birleşen bir yer balık olması lazım ama ne hikmetse diğer hobicilerdede pek balık göremediğim bir alan maalesef.

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Konular
121
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

ilk surf ve ilk spin atışlarımı yaptığım yerdir.konum olarak çok sevdiğim ama verimsiz diyebileceğim bir yer o taraflar.adı çıkmış işte.aslında tatlı suyla birleşen bir yer balık olması lazım ama ne hikmetse diğer hobicilerdede pek balık göremediğim bir alan maalesef.
Belli zamanlar da iyi balık yapıyor o bölge özellik ile sabah erken saatler

Mert Çağlar

Yeni Balıkçı
Forum Üyesi
Konular
3
Bakiye
10₺
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

image.jpg
İş seyahati için İzmir’e geldim bugün. Spin veya lrf için Şehir içi tavsiye edebileceğiniz bir mera var mı?

Şu an tüm kordon yemli çupracı dolu. Hiçbir şey yapamazsam, akşam bende çupraya atacağım.

Edit:
Dün akşam çandarlı limanına gittim. Akşamları rapala ile levrek yaptığını söylediler. Kalamar da çıkıyormuş. 2 saat atış yaptım ama takip bile alamadım. Saat 22:30 gibi avı sonlandırdım. İzmir’e geri döndüm. Güzel bir meraya benziyor. Özellikle sabah suyu, su üstü ile iyi iş yapıyormuş.

Son düzenleme:

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)