Ben Geldim Herkese selamlar

canerpehlivan

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar,

Darıcada genelde capari ile av yapan bir kardesiniz olarak lrf ye merak salmis durumdayim. Forumada bir seyler ogrenebilmek amaci ile katildim. Genelde darıca kartal pendik gibi bolgelerde avlaniyorum. Henuz lrf ile balik tutamadim ama azimliyim.

Herkese selamlar

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Onaylı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
95
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar,

Darıcada genelde capari ile av yapan bir kardesiniz olarak lrf ye merak salmis durumdayim. Forumada bir seyler ogrenebilmek amaci ile katildim. Genelde darıca kartal pendik gibi bolgelerde avlaniyorum. Henuz lrf ile balik tutamadim ama azimliyim.

Herkese selamlar
Hoşgeldiniz, ilk balığınızı en yakın zaman da alacağınıza şüphe yok :) konu hakkında her türlü yardım ve desteği veririz.

romanci

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
9
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar,

Herkese selamlar
Kardeşim öncelikle aramıza hoşgeldin.

Ben Tuzla'da yaşıyorum fakat avlanmak için Kartal - Maltepe bazen de Eskihisara gidiyorum. Yolun bizim taraflara düşerse ses et müsaitsek mutlaka buluşuruz. Bende LRF'de yeniyim. Ama forumdaki arkadaşların desteği ile hergün yeni şeyler öğreniyorum. Bu sezon Spin kamışı elime dahi almadım. LRF ayrı bir güzellik.
( LRF için sana ilk söyleyeceğim, takımlara verdiğin parayı fazlasıyla çıkartıyorsun. Şu ana kadar toplamda 5-6 kg civarında balık aldım ki düzenli olarak gitmiyorum balığa (Küçük bebeğimiz var), düzenli gidersen hem taze balık yersin hemde takımlara verdiğin para kendini amorti eder. Teknikler konusunda ise ustalar sana bilgi veriler.)

canerpehlivan

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Tesekkur ederim. Sizlerle avlanmak ve tanismak isterim. Insallah bir gun denk geliriz. Tavsiyeler icin cok saolun.

Ömer

Kayıtlı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
1
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar,

Herkese selamlar
Aleyküm selam. Hoşgeldin