Hangi İp Misinayı Tercih Etmeliyim ?

Kaje

Defne Yaprağı
Kullanıcı
Konular
8
BH Yaşı
1 Ay 9 Gün

Selamlar hobidaşlar.

LRF ile avlanıyorum. Daha doğrusu yeni başladım. Geçenlerde bir ip misina aldım ama çok dandik sürekli kopuyor. Bütçem max 400 ₺ sağlam, kaliteli ip misina tavsiyesine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Hasan Akyüz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Moderatör
Editör
Premium
Kullanıcı
Konular
67
BH Yaşı
4 Ay 26 Gün

Selamlar hobidaşlar.

LRF ile avlanıyorum. Daha doğrusu yeni başladım. Geçenlerde bir ip misina aldım ama çok dandik sürekli kopuyor. Bütçem max 400 ₺ sağlam, kaliteli ip misina tavsiyesine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
Selamlar kardeşim.

İp misina alacaksan bütçende uygunsa ki uygun söylediğin kadarı ile Stroft GTP Type E 0.06mm ip misinadan asla şaşma. Ben yıllardır kullanıyorum. Bakımını da güzelce yaparsan çok uzun süre dayanır. Bir çok ip misina da kullandım ama piyasa da var olan en iyi ip misina budur. Eftta onaylı olması diğer bir tercih nedeni.

Çözüm

Kaje

Defne Yaprağı
Kullanıcı
Konular
8
BH Yaşı
1 Ay 9 Gün

Selamlar kardeşim.

İp misina alacaksan bütçende uygunsa ki uygun söylediğin kadarı ile Stroft GTP Type E 0.06mm ip misinadan asla şaşma. Ben yıllardır kullanıyorum. Bakımını da güzelce yaparsan çok uzun süre dayanır. Bir çok ip misina da kullandım ama piyasa da var olan en iyi ip misina budur. Eftta onaylı olması diğer bir tercih nedeni.
Hızlı dönüşün için teşekkür ederim hocam. Hemen sipariş vereceğim. Yarın zaten ava gidemeyeceğim perşembe elimde olur ava giderim 🙂

Hasan Akyüz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Moderatör
Editör
Premium
Kullanıcı
Konular
67
BH Yaşı
4 Ay 26 Gün

Hızlı dönüşün için teşekkür ederim hocam. Hemen sipariş vereceğim. Yarın zaten ava gidemeyeceğim perşembe elimde olur ava giderim 🙂
Rica ederim. Elimden geldiğinde yardımcı olurum. Senin avantajın bütçen iyi, bende bütçene uygun benim de uzun süre kullandığım en iyi ürünleri tavsiye ediyorum. Durum bütçe ile alakalı yani 👍 Rastgele.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar