Bilgi Balık Hobim YouTube Seo Hizmeti Hakkında Bilgilendirme

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Forum Üyesi
Katılım
11 Tem 2019
Konular
121
Mesajlar
781
Tepkime puanı
645
Puanları
88
Yaş
32
Bakiye
546₺
İliniz
İstanbul
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Balık Hobim YouTube Seo Hizmeti Hakkında Bilgilendirme

Youtube' da Av Videoları Paylaşan Amatör Balıkçı ve Diğer Konularda İçerik Üreten Dostlarımız;sse.png

Youtube bilindiği üzere artık televizyonların yerini almış bir vaziyette. Amatör balıkçı bir çok arkadaşımız' da bu platform' da av videolarını paylaşarak bir şeyler yapmak için emek harcamakta. Var olan bilinmiş amatör balıkçı kanallarının aksine siz youtube' da yeni iseniz veyahut videolarınız izlenme oranları sizleri tatmin etmiyor ve canınızı sıkıyor ise üzülmeyin bizler buradayız. Amatör balıkçılık ile ilgili içerik üreten arkadaşlarımıza videolarının izlenme sayısını yüksek oranda artmasına ve buna bağlı olarak abone sayılarının yükselmesini sağlamaktayız. Örnek olarak kendi Youtube kanalım olan LRF Sevdam ' de bulunan atmış olduğum ilk video' daki başarıyı görebilirsiniz. Sürekli video atamama rağmen zargana avı ile ilgili video araması yaptığınız da üst sırada çıktığını görecekseniz. İNCELEMEK İÇİN TIKLA. Şahsen ben çok istesem de sürekli video çekememekteyim fakat takip ettiğim üzere çok güzel videolar çeken dostlarımız var fakat izlenme oranları çok düşük, bu durumda sizlere desteğe hazırız. Yapmanız gereken Bu Linkte bulunan kategoride destek talebinde bulunmak. Destek talebinde bulunduktan sonra hazırladığınız içeriğin tüm seo çalışmaları bizzat tarafımdan yapılacaktır. Size' de kanalınızın keyfini sürmek düşecek :) Eğer Youtube' de başarılı olmak istiyorsanız bu videolara eklediğiniz 20 - 30 tane etiket ile olmaz bunu bilmenizde fayda var arkadaşlar.

Bulunduğumuz bu dönemlerde seo hizmetlerinin ortalama fiyatı 500 ₺' dır. Bizler amatör balıkçı arkadaşlarımızın ulaşmak istedikleri yere ulaşmalarına destek olabilmek, forum giderlerini karşılamak adına satışa sunduğumuz YouTube seo hizmeti ile bu hizmeti çok daha uygun bir ücret karşılığında sunmaktayız :)

Sadece Amatör balıkçılık ile ilgili değil, ürettiğiniz içerik ne olur ise olsun, içeriğinize göre seo hizmeti verilerek videolarınızın görüntülenmesini yüksek oranda arttırmaktayız. YouTube Seo Hizmetinden yararlanan kullanıcılarımız 30 gün boyunca 5 video için bu hizmetten faydalanabilmektedirler.
 

İrfan ÇELİK

Moderator
Balık Hobim Mod
Forum Üyesi
Katılım
15 Tem 2019
Konular
20
Mesajlar
332
Tepkime puanı
340
Puanları
58
Bakiye
30₺
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Av Yöntemi
LRF

İtibar Puanı:

Bu güzel oldu işte, youtube paylaşımları adına bu çalışman çok yerinde oldu.
 

Bu Konuyu İnceleyen Kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)