Güncelleme Balık Hobim Doğrulanmış Kullanıcı ( Mavi Tik )

Hasan Akyuz 

Balık Hobim Ekibi
Admin
Balık Hobim Mod
Balık Hobim Editör
Premium Üye
Onaylı Kullanıcı
Balık Hobim Üyesi
Konular
96
İliniz
İstanbul
İlçeniz
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Av Stili
LRF

İtibar Puanı:

Herkese Selamlar ;

Forum sitemizin yeni özelliği olan Doğrulanmış Kullanıcı ( Mavi Tik ) hakkında sizlere kısa bir bilgilendirme yapacağım.

Nedir Bu Mavi Tik ?

dogrulanmıs kullanıcı.png

Sizlerinde bildiği üzere her sosyal platformda bulunan belli bir kitleye sahip mağaza, blogger, youtuber gibi tanınmış kişilerin kullanım yaptıkları sosyal medya hesapları üzerinden başvuru yaparak profillerine eklenen bir onay rozetidir. Balık Hobim forum sitemizde bizde bu özelliğin güzel olacağını düşünerek sitemize eklemiş bulunuyorum.

Kimler Mavi Tik ( Doğrulanmış Kullanıcı ) Rozeti Alabilir ?

Doğrulanmış kullanıcı rozeti alabilmek için ;

- Balık Hobim Yönetim Ekibinde yer alanlar.

- Her hangi bir platform' da ( İnstagram, Youtube, Facebook, Twitter ) bilinen ve tanınan bir kişi, ürün satışı yapan mağaza veya bu mağazaların temsilcisi olan her Balık Hobim forum kullanıcısı mavi tık rozeti için site yönetimine başvuru yaparak bu rozeti alabilir.

Başvuru yapacak olan kullanıcılar başvuru esnasında ilgili sosyal medya hesaplarını yönetime bildirerek onay sürecinden sonra, hesapları yönetim tarafından uygun görülür ise bu rozet forum üyeliklerinde aktif edilmektedir.

Rozet sahibi olan kullanıcılar otomatik olarak ( Verified Badge ) onaylı kullanıcı grubuna dahil edilmektedir.

İyi Forumlar;

Son düzenleme: