Ben Geldim Merhabalar, ben Tevfik

Tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Spinning

İtibar Puanı:

Merhabalar, ismim Tevfik. Sitenizi sms onayı eklentisi aldığınız Övünç beyden aldım. Oldukça başarılı bir forum oluşturmuşsunuz Hasan bey fakat naçizane tavsiyem; sohbet forumu öldürür. İstek, şikayet ve öneri kategorisine yazacaktım ama ilk mesajda yasakmış sanırım? Tabii bu benim düşüncem yine de siz bilirsiniz tabii.

Hasan Akyuz

BalıkHobim Ekibi
Yönetici
Admin
BalıkHobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

Merhabalar, ismim Tevfik. Sitenizi sms onayı eklentisi aldığınız Övünç beyden aldım. Oldukça başarılı bir forum oluşturmuşsunuz Hasan bey fakat naçizane tavsiyem; sohbet forumu öldürür. İstek, şikayet ve öneri kategorisine yazacaktım ama ilk mesajda yasakmış sanırım? Tabii bu benim düşüncem yine de siz bilirsiniz tabii.
Aramıza hoşgeldiniz. Güzel yorumlarınız ve tavsiyeniz için teşekkür ederim. Sohbet evet kurduktan sonra bende aynı düşünceye kapıldım, bir kaç gündür onu düşünmekteyim. Muhtemelen kaldırıcam, forum oturduğunda belki tekrar aktif ederim.

Tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Spinning

İtibar Puanı:

Açıkçası forumlarda anlık sohbetlerin olmasına hiçbir zaman sıcak bakmadım. Bir şey sormak istiyorum Hasan bey, sayfayı yenilemedim ama bildirim direkt olarak gözüktü. Bu nasıl oluyor? Normal de xenforo da böyle bir özellik yok, çok araştırdım ama maalesef yapamadım ben. Aynı sürüm ve aynı temayı ben de kullanıyorum.

Hasan Akyuz

BalıkHobim Ekibi
Yönetici
Admin
BalıkHobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

Açıkçası forumlarda anlık sohbetlerin olmasına hiçbir zaman sıcak bakmadım. Bir şey sormak istiyorum Hasan bey, sayfayı yenilemedim ama bildirim direkt olarak gözüktü. Bu nasıl oluyor? Normal de xenforo da böyle bir özellik yok, çok araştırdım ama maalesef yapamadım ben. Aynı sürüm ve aynı temayı ben de kullanıyorum.
Benim böyle bir kaç fevri işlerim oluyor forum’ da bazen :) bir kaç eklenti de boşta durmakta sohbet gibi. Evet xenforo’ da benim de bildiğim böyle bir özellik yok belki denk gelmiştir ben o ara mesaja cevabı gönderdiğim de.

Tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Spinning

İtibar Puanı:

Siz temayı bayağı geliştirmişsiniz ama inşallah en güzel yerlere gelir siteniz.

Hasan Akyuz

BalıkHobim Ekibi
Yönetici
Admin
BalıkHobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

Siz temayı bayağı geliştirmişsiniz ama inşallah en güzel yerlere gelir siteniz.
Elimden geldiğince amatör balıkçılık ile uğraşan kişilerin, bir foruma girdiğinde forumun da tam bir balıkçı forumu gibi görünmesi ve hissedilmesi için bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Sağolsun Övünç hocam’ da her sorunum’ da desteğini esirgemiyor.

Tevfik

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Spinning

İtibar Puanı:

Övünç bey sağ olsun bayağı ilgili. Sms doğrulama sisteminin pro versiyonunu çıkartacakmış haftasonu, inceleyeceğim. Eğer kafama yatarsa ben başlangıç olarak alırım daha sonra birçok arkadaşıma da öneririm. Çok fazla xenforo kullanan arkadaşım var çevremde, hayırlısı :)

Hasan Akyuz

BalıkHobim Ekibi
Yönetici
Admin
BalıkHobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

Övünç bey sağ olsun bayağı ilgili. Sms doğrulama sisteminin pro versiyonunu çıkartacakmış haftasonu, inceleyeceğim. Eğer kafama yatarsa ben başlangıç olarak alırım daha sonra birçok arkadaşıma da öneririm. Çok fazla xenforo kullanan arkadaşım var çevremde, hayırlısı :)
Evet aslında bende pro sürümünü bekliyordum ama dediğim gibi çok fevriyim bazen 😅 Artık pro sürümü geldiğinde ona da bir bakarız 😊

romanci

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Tuzla
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

Aramıza hoşgeldiniz @Tevfik Bey. Değerli paylaşımlarınızı her zaman bekleriz.

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)