Satılık 6 lık kısa şaft Parsun deniz motoru teklif usulü satılıktır

ERSAN.NET

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
İl
Adana
İlçe
Yumurtalık
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Big Game

İtibar Puanı:

Ürün Türü
Tekne, Bot ve Motorlar
Marka / Model
parsun
Ürün Durumu
2. El Ürün
Ürün Fiyatı
0
Ödeme Seçeneği
Havale / EFT
Ek Ödeme Seçenekleri
Elden Teslimat
6 lık kısa şaft Parsun deniz motoru teklif usulü satılıktır

Yaklaşık olarak 20 defa denize açılmış olduğum parsus deniz motorunu satıyorum.
Alacak kişiler tekliflerini ilertirse cazip teklif görürsem satabilirim.
maksimum 20 defa kullanıldı. sıfır desem yeridir.
satma nedenim Adana/yumurtalık da 2 yıl önce şerefsizin çocuğu teknemi çaldı. motor devir dayım yaptırılıp evin köşesine koyuldu. yani süs eşyası olarak duruyor.
sıfır denecek kadar demeyeceğim bildiğiniz sıfır lan.
faturası vs var. garantisi devam ediyor olabilir :) dediğim gibi biraz moralimi bozdu çaldıktan sonra denizden soğudum. o gün bugündür de içimde kaldı. tekrar tekne alırmıyım diye beklettim. ancak şuan dolar yükseldi. patron çıldırdı dedim bizede para lazım.
ihtiyacı olan boş yapmasın alıcı müşteri siteye üye olup özel mesaj ile ulaşsın. satim diye kendimi yırtmıyorum fiyatına bakarız. orta yolu buluruz. ancak ölücüler aramasın. çünkü ben zaten ölüyüm :D

Ekli dosyalar

Hasan Akyuz

BalıkHobim Ekibi
Yönetici
Administrative
BalıkHobim Mod
BalıkHobim Editör
Premium Üye
BalıkHobim Üyesi
İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Av Bölgesi
Marmara
Teknik
LRF

İtibar Puanı:

6 lık kısa şaft Parsun deniz motoru teklif usulü satılıktır

Yaklaşık olarak 20 defa denize açılmış olduğum parsus deniz motorunu satıyorum.
Alacak kişiler tekliflerini ilertirse cazip teklif görürsem satabilirim.
maksimum 20 defa kullanıldı. sıfır desem yeridir.
satma nedenim Adana/yumurtalık da 2 yıl önce şerefsizin çocuğu teknemi çaldı. motor devir dayım yaptırılıp evin köşesine koyuldu. yani süs eşyası olarak duruyor.
sıfır denecek kadar demeyeceğim bildiğiniz sıfır lan.
faturası vs var. garantisi devam ediyor olabilir :) dediğim gibi biraz moralimi bozdu çaldıktan sonra denizden soğudum. o gün bugündür de içimde kaldı. tekrar tekne alırmıyım diye beklettim. ancak şuan dolar yükseldi. patron çıldırdı dedim bizede para lazım.
ihtiyacı olan boş yapmasın alıcı müşteri siteye üye olup özel mesaj ile ulaşsın. satim diye kendimi yırtmıyorum fiyatına bakarız. orta yolu buluruz. ancak ölücüler aramasın. çünkü ben zaten ölüyüm :D
Hayırlı satışlar ersan kardeşim. Resim' de eklersen daha aydınlatıcı olacaktır. Balıktan döndüğünde eklersin :D

ERSAN.NET

Kayıtlı Kullanıcı
BalıkHobim Üyesi
İl
Adana
İlçe
Yumurtalık
Av Bölgesi
Akdeniz
Teknik
Big Game

İtibar Puanı:

eklemicem!!! hayırdır yaaaaaaaaaa onaylıyız biz onaylı :D
sıfır dioz neyin resmi, girsin parsun un resmi sitesine görsün resmini. napacak portre fotoğrafmı çektirecez :D sıfıra yakın diyorsak sıfıra yakındır nokta com :D biz de ne geri vites nede yalan var :p
ek olarak bunu alana tekne malzemeleri bedavaaaaaaaaaaa :D
bunun sahil güvenlik tarafından kurtarma şeyleri var unuttum.can kurtaran :D onlara ben para bayıldım biliomusunuz beleşe gelmedi :D 4 tane kurtarma çeketi var. :D hayırdır yani balıkçıyız. teknemizin bayrağı yoktu. çünkü ehliyetsiz gezerdim :D tenetcünüz :D yumurtalık elden teslimat yapılır :D adrese teslim edilir. :D Kargocunuz ben deniz yumurtalık içine gönderim yapmaktayız.
bunun harici illerden gelecek olanlara geçmiş olsun arabanız mutlaka olsun diyorum :D

çeketlerin sayısını hatırlamıyorum ama 2 tane garanti var. onları çalmadıklarını hatırlıyorum :D 4 olmasa bile 2 garantili. hemde 2si aynı renk diğer 2si farklı renk. aslında tekne 2 kişilikti ancak ben aç gözlü ve şekilci birisi olduğum için 4 tane simit aldım. sonuçda kıyafet önemli ölerken renklerin uyumuyla ölmek daha cazip gelecekti :D
herşey bir yaz öğleninde saat 1 ile 2 arasında gerçekleşti ve ben çok korktim :D